ÖzMert Oto Çekici

Şirketimiz 2015 yılında Bursa'da kurulmuş olup araç çekici ve araç kurtarıcı olarak bilinen, yolda kalan araçlara yardım destek hizmetleri vermektedir.
ÖzMert Oto Çekici son model araç kurtarma araçları ve alanında uzman kadrosu ile Bursa ve çevre illerine hizmet vermektedir.
Bursa bölgesinin en güvenilir oto kurtarma firması olarak gururla hizmet veren firmamız; Modern çağın gereksinimlerine ayak uyduran, hizmetlerini ve araç filosunu geliştiren, eğitimli ve işinde profesyonel kadrosu ile itimatınızın eseri olarak her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.
365 gün 24 saat siz değerli müşterilerine hizmet veren Bursa ÖzMert Oto Kurtarma, deneyimli kadrosu ile en zor işlerde dahi görevini yerine getirmektedir.
Bursa ÖzMert Oto Kurtarma gün geçtikçe araç kapasitesini arttırmakta ve siz değerli müşterilerimizden aldığımız güven ile yoluna devam etmektedir.
Bursa Merkez ve Çevre İlçeleri başta olmak üzere tüm Türkiye geneline hizmet veren firmamız araçlarınızı SECURITY garantisinde itinalı bir şekilde zarar vermeden taşınmaktadır.

welcome

7 Gün 24 Saat Acil Çağrı İçin Tıklayın

Hemen Ara